هتل سورتل کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 696

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل سورتل کوش آداسی یک هتل سه ستاره دیگر در منطقه کوش آداسی است. مکانی که این هتل دران قرار گرفته است، قبلاً یک دهکده ماهیگیری کوچک بوده است. است.

 اما امروزه هتل سورتل کوش آداسی به یک هتل ریزورت محبوب تبدیل شده است که دارای خدمات اختصاصی زیبایی و سلامتی است. هتل‌های ریزورت، مکانی برای استراحت و بازیابی ارامش هستند که این هتل نیز جزو این دسته است. پذیرش در هتل سورتل کوش آداسی به صورت 24 ساعته امکان پذیر است.

بنر نمونه 870*120

هتل سورتل کوش آداسی در نوار ساحلی دریای اژه و در مرکز کوش آداسی قرار گرفته است. یک هتل کوچک که اتاق‌های زیادی ندارد، اما بسیار ساده و ارام است. 16 کیلومتر تا شهر باستانی افه سوس و خانه تاریخی مریم مقدس فاصله دارد. پارک ملی کوش آداسی نیز در 30 کیلومتری هتل سورتل کوش آداسی قرار گرفته است.

هتل سورتل کوش آداسی دارای 90 اتاق استاندارد است که همه انها مبله و تمیز و راحت هستند. همه اتاق‌ها دارای بالکن اختصاصی هستند که همه آنها منظره مشرف به دریا ندارند. حمام و سشوار، تلویزیون کابلی، مینی بار و تهویه مطبوع از امکانات اتاق‌های هتل سورتل کوش آداسی هستند.

استخر زیبای فضای باز هتل سورتل کوش آداسی در تمام شبانه روز قابل استفاده است. برنامه‌های شبانه، منوی غذایی متنوع، غواصی و بازدید از اماکن تاریخی نیز جزو برنامه‌های هتل سورتل کوش آداسی قرار گرفته‌اند.

تراس و تنیس روی میز هتل سورتل کوش آداسی که رستوران نیز در روی این تراس‌ها قرار گرفته است، زیبایی دریای اژه را دو چندان می‌کند.