هتل سوهان سی پورت کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 912

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل سوهان سی پورت کوش آداسی یک هتل 4 ستاره در نزدیکی مرکز شهر کوش آداسی است. سرویس پزشک 24 ساعته، خدمات ماساژ و زیبایی، سونا و جکوزی و... از امکانات ویژه ی این هتل به حساب می‌آیند.

فقط 3.5 کیلومتر از ساحل خانم‌ها تا هتل سوهان سی پورت کوش آداسی فاصله وجود دارد.

بنر نمونه 870*120

هتل سوهان سی پورت کوش آداسی در مرکز شهر کوش آداسی و نزدیک ساحل خانم‌ها قرار دارد. این هتل دارای ساحل اختصاصی است و به راحتی می‌توان به ساحل دریا دسترسی داشت.

هتل سوهان سی پورت کوش آداسی دارای 80 اتاق است که 72 اتاق ان استاندارد و 8 اتاق باقی مانده نیز سوییت هستند. همه اتاق‌ها بالکن اختصاصی با منظره زیبای دریای اژه را دارند. برای این اتاق‌ها، حمام اختصاصی به علاوه وان و سشوار، مینی بار و تلویزیون و ماهواره در نظر گرفته شده است.

سرویس پزشک 24 ساعته یکی از امکانات ویژه هتل سوهان سی پورت کوش آداسی است. استخر بزرگسالان و استخر کودکان، به علاوه خدمات ماساژ و اسپا، سونا و جکوزی، خشکشویی، اتاق بازی و فروشگاه مجهز در این هتلدر نظر گرفته شده اهند. برای ورزشکاران نیز، میز تنیس، دارت و بیلیارد در نظر گرفته شده است.

خدمات رستورانی در هتل سوهان سی پورت کوش آداسی به صورت HB است. صبحانه رایگان به علاوه شام یا نهار رایگان (به انتخاب مسافر) است.