هتل سی لایت کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1066

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل سی لایت کوش آداسی یک هتل 5 ستاره در منطقه کوش آداسی است. این هتل در نزدیکی مرکز شهر کوش آداسی ساخته شده است و یک ساحل 300 متری اختصاصی نیز دارد. مرکز اسپا و ماساژ نیز در ان وجود دارد که فرصت خوبی را برای استراحت و تمدد اعصاب فراهم می‌کند.

 

بنر نمونه 870*120
هتل سی لایت کوش آداسی در بین درختان بلند سرو و باغ‌های زیبا محصور شده است و هوای معتدل دریا را با وجود خود، خنک تر نیز می‌کنند.

هتل سی لایت کوش آداسی‌ فقط 5 کیلومتر از مرکز شهر کوش آداسی فاصله دارد. ساحل اختصاصی آن حدود 300 متر طول دارد و برای رسیدن به آن کافی است که از لابی هتل خارج شوید و صد متر به سمت دریا حرکت کنید.

نزدیکترین فرودگاه به هتل سی لایت کوش آداسی ، فرودگاه عدنان مندرسن است که حدود 75 کیلومتر تا آن فاصله دارد. برای تمام هتل‌های کوش آداسی، سرویس ایاب و ذهاب در فرودگاه در نظر گرفته شده است.

تعداد 280 اتاق در 6 طبقه هتل سی لایت کوش آداسی قرار دارند. تلویزیون صفحه تخت، تهویه مطبوع و مینی بار نیز در اتاق‌های هتل سی لایت کوش آداسی قرار گرفته اند. مزیت اتاق‌های هتل سی لایت کوش آداسی نیز داشتن اینترنت وای فای رایگان، آب داغ و وان اختصاصی است.

در هتل سی لایت کوش آداسی سه استخر روباز بزرگ، یک ساحل اختصاصی با 300 متر طول و یک استخر که به آب دریا پر شده است، وجود دارد. یک پارک آبی نیز در هتل سی لایت کوش آداسی وجود دارد که برای بازی کودکان می‌تواند مناسب باشد. آب بازی کودکان در این پارک آبی، لذت زیادی به انها می‌دهد و خاطره خوبی از هتل سی لایت کوش آداسی برای انها می‌سازد.

به مانند دیگر هتل‌های منطقه کوش آداسی، هتل سی لایت کوش آداسی نیز دارای رستوران با منوی باز است. سه رستوران ایتالیایی، چینی و ترکی در این هتل وجود دارند که از طلوع آفتاب تا ساعت 12 شب به صورت منوی باز به سرو غذا می‌پردازند. استفاده از خدمات غذایی پس از رزرو هتل، رایگان است و امکان سفارش مکرر غذا وجود دارد.