هتل فانتاسیا کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 992

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل فانتاسیا کوش آداسی یک هتل 5 ستاره لوکس در 6 کیلومتری کوش آداسی است. مالکان هتل فانتاسیا کوش آداسی با صرف حدود 6 میلیون دلار برای بازسازی آن، این هتل را تبدیل به یکی از بهترین هتل‌های کوش آداسی نموده‌اند.

خدمات رستورانی درهتل فانتاسیا کوش آداسی به صورت آل هستند.

بنر نمونه 870*120

هتل فانتاسیا کوش آداسی در نزدیکی شهر باستانی افه سوس و خانه مریم مقدس قرار دارد. 6 کیلومتر برای رسیدن به مرکز شهر کوش آداسی و ده دقیقه مسیر برای رسیدن به مجموعه شهر باستانی افه سوس، خانه مریم مقدس، میلتوس و دیدما فاصله دارید.

نزدیک ترین فرودگاه به هتل فانتاسیا کوش آداسی نیز فرودگاه ازمیر است که در 90 کیلومتری این هتل قرار دارد.

برای اقامت در هتل، 328 اتاق قابل رزرو هستند که به جز 12 سوئیت، همه انها اتاق‌های استاندارد هستند. همه اتاق‌ها دارای بالکن اختصاصی هستند که منظره به کوه یا دریای اژه دارند.‌ امکانات رفاهی در اتاق‌های هتل فانتاسیا کوش آداسی به طور کامل وجود دارد.

استخر روباز با نمایی از دریای اژه به علاوه باغ‌های زیبا و تراس‌های رو به دریا، از ویژگی‌های هتل فانتاسیا کوش آداسی به حساب می‌ایند. یک ساحل اختصاصی به علاوه استخرهای روباز و سرپوشیده، پارک آبی، سونا، خدمات ماساژ، ورزش‌های ابی و زمین بازی مخصوص کودکان در این هتل پیدا می‌شوند.

برای ورزشکاران نیز زمین تنیس، باشگاه ورزشی و بدنسازی نیز در هتل فانتاسیا کوش آداسی وجود دارد که میهمانان عزیز می‌توانند از ان استفاده کنند.