هتل لو بلو کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1225

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل لو بلو کوش آداسی با نام کامل هتل لو بلو و ریزورت کوش آداسی یک هتل 5 ستاره در منطقه کوش آداسی است. مانند دیگر هتل‌های 5 ستاره کوش آداسی، مشرف به دریا است و تمام اتاق‌های هتل لو بلو کوش آداسی منظره دریا را دارند. استخرهای بزرگ روباز، زمین تنیس و خدمات ماساژ و اسپا، جزو مزیت‌های هتل لو بلو کوش آداسی هستند.

 

به هتل‌هایی گفته می‌شود که در نزدیکی چشمه اب معدنی و یا ساحل دریا به همراه مراکز زیبایی و سلامتی هستند. هتل لو بلو کوش آداسی نیز دارای مرکز اسپای مجهز به سونا، حمام ترکی و خدمات ماساژ است و برای استراحت مهمانان گزینه بسیار مناسبی است. از این نظر می‌توان از این مراکز زیبایی و سلامتی که به عنوان هتل ریزورت شناخته می‌شود، در هتل لو بلو کوش آداسی‌ استفاده کرد.

بنر نمونه 870*120

هتل لو بلو کوش آداسی فقط سه کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. با نزدیک ترین فرودگاه نیز مانند دیگر هتل‌های منطقه کوش آداسی، حدود 75 کیلومتر فاصله دارد و سرویس ایاب و ذهاب به فرودگاه در این هتل وجود دارد. فرودگاه عدنان مندرس، نزدیک ترین فرودگاه به هتل لو بلو کوش آداسی به حساب می‌اید.

هتل لو بلو کوش آداسی دارای ساحل اختصاصی است و برای رسیدن به ساحل، فقط صد تا دویست متر فاصله وجود دارد.

همه اتاق‌های هتل لو بلو کوش آداسی دارای منظره دریای زیبای اژه هستند. یخچال، تلویزیون تخت با کانال‌های ماهواره ای و تهویه مطبوع هستند. 263 اتاق در هتل لو بلو کوش آداسی وجود دارند که همگی آنها تلاقی نور خورشید و دریا دیده می‌شوئد.

استخرهای روباز، زمین تنیس، اسپای مجهز به سونا، حمام ترکی و خدمات ماساژ جزو امکاناتی است که در زمره خدمات یک هتل ریزورت در هتل لو بلو کوش آداسی وجود دارند.

لذت شنا کردن در استخر وسیع هتل لو بلو کوش آداسی باعث می‌شود که خاطرات بسیار خوشی از سفر خود داشته باشید.