هتل مجستی کوشتور کلاب کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 998

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل مجستی کلاب کستور کوش آداسی یک هتل 5 ستاره است. این هتل در نوار ساحلی دریای اژه و مانند یک دهکده توریستی ساخته شده است. باغ‌های زیبا و درختان بلند، هتل مجستی کلاب کستور کوش آداسی را محصور کرده اند و آن را به مکانی خلوت و ساکت تبدیل کرده اند.

دکوراسیون مدرن و زیبایی‌های طبیعی اطراف هتل، جزو مزیت‌های هتل مجستی کلاب کستور کوش آداسی به حساب می‌ایند.

بنر نمونه 870*120

هتل مجستی کلاب کستور کوش آداسی فقط 4.5 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد، اما مثل یک دهکده توریستی است که تمام امکانات نیز در ان وجود دارد. فقط 25 دقیقه تا شهر باستانی افه سوس از این هتل فاصله است.

فرودگاه نیز در 70 کیلومتری هتل مجستی کلاب کستور کوش آداسی قرار دارد.

حدود 450 اتاق در هتل مجستی کلاب کستور کوش آداسی وجود دارد. این اتاق‌ها مجهز به سیستم تهویه هوا و دکوراسیون مدرن هستند. این هتل به صورت دهکده توریستی ساخته شده است و تمام اتاق‌های این هتل به صورت ویلاهای دو سه طبقه ساخته شده اند. تمام ان‌ها نورگیر و دارای بالکن اختصاصی هستند.

ارامش و احساس راحتی زندگی در یک دهکده توریستی را در هتل مجستی کلاب کستور کوش آداسی می‌توان تجربه کرد. استخرهای روباز و پارک آبی مخصوص کودکان و بزرگسالان در هتل مجستی کلاب کستور کوش آداسی وجود دارد. گشت و گذار در این هتل وسیع با درختان سر به فلک کشیده، به همراه ورزش‌های آبی، کلاب کودکان و کلاب بزرگسالان از امکانات این هتل است.

گشت شهری، کرایه دوچرخه، بیلیارد، قایق سواری، امکانات ورزش‌های ابی، ماساژ، ساحل اختصاصی و... از خدمات هتل مجستی کلاب کستور کوش آداسی هستند.