هتل ملایک کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 749

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل ملایک کوش آداسی یک هتل سه ستاره در منطقه کوش آداسی است. هتل ملایک کوش آداسی یک هتل کوچک 60 اتاقه است که تمام اتاق‌های آن، رو به ساحل هستند و منظره دریا از تمام اتاق‌های آن، قابل تماشا است.

هتل ملایک کوش آداسی با این که بسیار کوچک است، اما محیطی ارام و دلپذیر دارد که برای کسانی که دنبال هزینه پایین تر و استفاده بهتر از کوش اداسی هستند، توصیه می‌شود.

بنر نمونه 870*120

هتل ملایک کوش آداسی در نزدیکی مرکز شهر کوش آداسی قرار گرفته است و وسیله نقلیه عمومی در نزدیکی هتل ملایک کوش آداسی‌ پیدا می‌شود. حدود صد متر بیشتر تا ساحل فاصله نیست و مانند تمام هتل‌های کوش آداسی، فاصله آن تا فرودگاه حدود 70 کیلومتر است.

همه 60 اتاق هتل ملایک کوش آداسی دارای بالکن اختصاصی و منظره دریا هستند. این اتاق‌ها دارای وای فای رایگان و گاو صندوق هستند. با این که این هتل بسیار کوچک است، اما از این نظر، تفاوت محسوسی با یک هتل 5 ستاره ندارد. در ایوان هتل ملایک کوش آداسی به راحتی می‌توان حمام آفتاب گرفت که به دلیل کوچک بودن هتل ملایک کوش آداسی، امنیت آن بیشتر است.

مساحت هتل ملایک کوش آداسی به اندازه ای نیست که زمین تنیس و استخر بزرگ روباز داشته باشد. اما یک استخر و یک اتاق بازی به علاوه اتومبیل کرایه به درخواست میهمانان وجود دارد. در این هتلفروشگاه‌های زیادی هستند که نیازهای مهمانان را مرتفع می‌کند.

خدمات غذایی در هتل ملایک کوش آداسی به صورت HB است. به این معنی که صبحانه رایگان و سلف سرویس است. اما فقط یکی از خدمات ناهار یا شام، به انتخاب مشتری، رایگان خواهد بود.