هتل ویستا هیل کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 973

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل ویستا هیل کوش آداسی ، یک هتل 5 ستاره در فاصله 6 کیلومتری کوش آداسی است. نام قدیمی هتل ویستا هیل کوش آداسی نیز انورا بوده است و یکی از قدیمی ترین هتل‌های منطقه کوش آداسی است. استخر مجلل هتل ویستا هیل کوش آداسی به علاوه ساحل زیبای اژه، تعطیلاتی رویایی را برای مهمانان عزیز فراهم خواهد کرد.

 

هتل ویستا هیل کوش آداسی در فاصله 6 کیلومتری از کوش آداسی و نزدیک به شهر باستانی افه سوس و نزدیک به خانه حضرت مریم قرار گرفته است. فاصله هتل ویستا هیل کوش آداسی تا نزدیک ترین فرودگاه، حدود 80 کیلومتر است. شهر کوش آداسی دارای فرودگاه نیست.

بنر نمونه 870*120

هتل ویستا هیل کوش آداسی‌ دارای 315 اتاق است که 301 تا از این اتاق‌ها استاندارد است. برای مشکل پسندان نیز 6 سوییت کینگ، و 8 سوییت معمولی نیز در این هتل 5 ستاره وجود دارد.

بعضی از اتاق‌های هتل ویستا هیل کوش آداسی دارای بالکن اختصاصی هستند.

بیشترین امکانی که در از یک هتل 5 ستاره ساحلی انتظار می‌رود، خدمات استخر و ورزش‌های آبی است. هتل ویستا هیل کوش آداسی با داشتن یک استخر شنای سرپوشیده و یک استخر روباز، به علاوه خدمات ماساژ، حمام ترکی، سونا و جکوزی به علاوه ورزش‌های آبی در این هتل وجود دارد. برای ورزشکاران و تیم‌های ورزشی نیز مرکز تناسب اندام، تنیس روی میز، مینی فوتبال، بسکتبال، والیبال، تنیس و فوتبال ساحی در هتل ویستا هیل کوش آداسی ایجاد شده است.

برای استراحت نیز، باغ تراس و تراس خورشید، مرکز آبگرم و سلامتی نیز در هتل ویستا هیل کوش آداسی‌ در نظر گرفته شده است.