هتل پالوما سلطان کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1080

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هتل پالوما سلطان کوش آداسی یک هتل 5 ستاره زیبا در منطقه کوش آداسی است که جزو زنجیره هتل‌های پالوما می‌باشد. هتل پالوما سلطان کوش آداسی در یک خلیج زیبا ساخته شده است و استخرهای زیبا و منظره طبیعی اطرافش، فضایی بسیار ارامش بخش ایجاد کرده است.

 در تمام استخرهای این هتل یک الاچیق در وسط استخر وجود دارد که جایی برای استراحت و لذت بردن از ابی زیبای دریای اژه و استخر فراهم کرده است.

بنر نمونه 870*120

هتل پالوما سلطان کوش آداسی در خلیج زیبای اوزدره قرار دارد. و در میان مناظر طبیعی پوشیده از درخت احاطه ساخته شده است. فضای میانی این هتل نیز دارای استخرهای روباز و مکان‌های استراحت در فضای باز است. برنامه‌های شبانه هتل پالوما سلطان کوش آداسی نیز در این فضای باز انجام می‌شود.

هتل پالوما سلطان کوش آداسی دارای 391 اتاق است که تمام اتاق‌ها منظره دریا یا جنگل را دارند. هتل پالوما سلطان کوش آداسی در 4 طبقه ساخته شده است و دارای تهویه مرکزی، تلویزیون، حمام با وان و سشوار است.

در فضای باز هتل پالوما سلطان کوش آداسی ، چندین استخر روباز جمعاً به مساحت 3000 متر مربع و یک پارک و سرسره‌های ابی وجود دارد. به این‌ها، یک استخر سرپوشیده، ، حمام ترکی و سونا به علاوه خدمات ماساژ، تنیس روی میز، مینی گلف، زمین تنیس، بازی‌های ساحلی و بیلیارد را نیز اضافه کنید.