هتل پاین بی کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 932

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل پاین بی کوش آداسی، یک هتل 5 ستاره در 6 کیلومتری مرکز شهر کوش آداسی است. یک هتل ریزروت با امکانات ورزش‌های آبی و خدمات ماساژ و سونا و... و در خلیج کاملیمانی که 421 هزار متر مربع وسعت دارد. هتل پاین بی کوش آداسی یک ساخل اختصاصی زیبا و مرکز ورزشی کاملاً مجهز دارد که مورد توجه مهمانان گذشته این هتل قرار گرفته است.

در هتل پاین بی کوش آداسی غذاهای محلی سرو می‌شود و خدمات اسپا و ماساژ وجود دارند که باعث از بین رفتگی خستگی می‌گردد. اگر مایل به داشتن یک خانه دربست هم باشید، می‌توانید یک خانه ویلایی در هتل پاین بی کوش آداسی ‌رزرو نمایید.

بنر نمونه 870*120

هتل پاین بی کوش آداسی فقط شش کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد و در ساحلی ارام و تمیز ساخته شده است. هتل پاین بی کوش آداسی 65 کیلومتر تا فرودگاه عدنان مندرس در ازمیر فاصله دارد. سرویس ایاب و ذهاب، این فاصله را کوتاه کرده است و به راحتی از فرودگاه به هتل پاین بی کوش آداسی و برعکس انجام می‌شود.

این هتل در خلیج کاملیمانی در منطقه کوش آداسی قرار گرفته است که یکی از سواحل زیبای کوشی آداسی به حساب می‌اید.  

هتل 5 ستاره پاین بی کوش آداسی به جز اتاق‌های استاندارد، خانه‌های ویلایی نیز علاوه بر ساختمان هتل ساخته شده اند. این خانه‌های ویلایی با درختان سرو و نخل پوشیده شده اند و به دریای زیبای اژه راه دارند.

گزینه‌هایی که برای تمدد اعصاب در هتل پاین بی کوش آداسی دارید زیاد هستند. حمام آب گرم، حمام ترکی، زمین بازی کودکان، فعالیت‌های ابی مانند قایقرانی، موج سواری و... نیز در هتل پاین بی کوش آداسی  وجود دارند. استخر، زمین تنیس، زمین بسکتبال، پینگ پونگ به علاوه قایق‌های بادی و قایقرانی با کانو به همراه امکان چادر زدن شبانه نیز وجود دارد.

یک تیم انیمیشن در هتل پاین بی کوش آداسی ‌وجود دارد که وظیفه برنامه‌های شبانه در این هتل را به عهده گرفته اند.