هتل پرستیژ رزیدنس کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 894

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل پرستیژ رزیدنس کوش آداسی یکی از هتل‌های سه ستاره منطقه شمالی کوش اداسی است. تفاوت هتل‌های سه ستاره با پنج ستاره، در مساحت هتل است و در بقیه امکانات، تفاوت چندانی با دیگر هتل‌ها ندارند.

کم تر بودن مساحت هتل پرستیژ رزیدنس کوش آداسی نسبت به هتل‌های 4 و 5 ستاره، باعث می‌شود که امکانات ورزشی کمتری داشته باشند. پذیرش در هتل پرستیژ رزیدنس کوش آداسی به صورت 24 ساعته انجام می‌شود.

بنر نمونه 870*120

هتل پرستیژ رزیدنس کوش آداسی در شمال کوش آداسی واقع شده است و فقط 700 متر با دریا فاصله دارد. هتل پرستیژ رزیدنس کوش آداسی در کنار یک باغ راه مشرف به استخر و رستوران قرار گرفته است. ایستگاه حمل و نقل جلوی درب هتل قرار گرفته است و فقط 20 دقیقه تا مرکز شهر اختلاف وجود دارد.

هتل پرستیژ رزیدنس کوش آداسی با شهر تاریخی افه سوس حدود 17 کیلومتر و با خانه مریم مقدس 25 کیلومتر اختلاف دارد که به راحتی از طریق وسایل نقلیه عمومی قابل دسترسی هستند.

هتل پرستیژ رزیدنس کوش آداسی در چند بلوک دو طبقه ساخته شده است و اتاق‌های زیادی ندارد. با این حال، همه آنها مبلمان ساده به همراه فضای ارام و راحتی دارند. تلویزیون، یخچال کوچک و بعضی از آنها نیز دارای آشپزخانه جدا هستند.

با توجه به کوچک بودن هتل پرستیژ رزیدنس کوش آداسی ، این هتل یک استخر روباز، بوفه کنار استخر، یک باشگاه برای تمرینات ورزشی را در خود جای داده است.

خدمات رستورانی هتل پرستیژ رزیدنس کوش آداسی‌ فقط صبحانه رایگان به صورت سلف سرویس است و وعده‌های غذایی دیگر با پرداخت هزینه قابل استفاده هستند.