هتل کاریزما کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1419

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل کاریزما کوش آداسی یک هتل 5 ستاره در کوش آداسی است که دارای ساحل اختصاصی و استخری بی نهایت زیبا با نمایی بسیار وسیع از درای اژه است. 

 در هتل کاریزما کوش آداسی امکان غواصی و بازدید از موجودات زیر دریا وجود دارد. تمام اتاق‌های هتل کاریزما کوش آداسی دارای بالکن اختصاصی هستند و امکانات زیادی در این هتل برای ارامش و سلامتی در نظر گرفته شده است.

بنر نمونه 870*120

هتل کاریزما کوش آداسی با مرکز شهر کوش اداسی و مراکز خرید این شهر، حدود 15 دقیقه پیاده اختلاف دارد. چیزی کمتر از یک کیلومتر. ساحل اختصاصی هتل کاریزما کوش آداسی، 60 متر است که دارای پلاژ اختصاصی نیز هست. با شهر باستانی افه سوس، حدود 20 کیلومتر، با میلتوس و پرین، 45 کیلومتر و تا فرودگاه عدنان مندرس در ازمیر نیز 70 کیلومتر فاصله دارد.

از اتاق‌های هتل کاریزما کوش آداسی منظره دریا به خوبی دیده می‌شود و می‌توان با نشستن در بالکن اختصاصی آن، از طبیعت زیبای دریا و غروب دل انگیز آن استفاده کرد. اتاق‌های هتل کاریزما کوش آداسی علاوه بر امکانات اولیه، مانند حمام، تلویزیون LCD و مینی بار، دارای صندوق امن نیز هستند.

یکی از مزیت‌های هتل‌های 5 ستاره، استخر آنها است. اما استخر هتل کاریزما کوش آداسی دارای دیدی وسیع به دریای اژه است که آن را متمایز می‌کند. از درون استخر می‌توان به دریای اژه خیره شد. ورزش‌های دیگر مانند جت اسکی، غواصی، قایقرانی، اسب دوانی، تیراندازی با کمان و... نیز در هتل کاریزما کوش آداسی وجود دارند.

برای علاقه مندان به ارامش نیز، خدمات ماساژ، استخر سرپوشیده، حمام ترکی و سونا و جکوزی در نظر گرفته شده است.