هتل کورومار کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 887

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل کورمار کوش آداسی هتل 5 ستاره مشرف به دریای اژه و جزیره زیبای پیگه اون است. ساحل اختصاصی و خدمات آب گرم هتل کورمار کوش آداسی، این هتل را محل خوبی برای استراحت و آرامش فکر تبدیل کرده است.

برای رسیدن به ساحل از هتل کورمار کوش آداسی کافی است چند قدم پیاده طی شود. هتل کورمار کوش آداسی این هتل تا قبل از 12 ظهر برای ورود و تا ساعت 2 ظهر برای خروج از هتل، زمان تعیین کرده است.

بنر نمونه 870*120

در نوار ساحل دریای اژه و در نزدیکی مرکز شهر کوش آداسی، هتل کورمار کوش آداسی قرار گرفته است. دو ساحل اختصاصی در هتل کورمار کوش آداسی وجود دارد که یکی در جلوی هتل و دیگری در سمت راست هتل قرار دارد. روستای تاریخی کوی و آثار باستانی با هتل کورمار کوش آداسی فقط 20 دقیقه فاصله دارند.

هتل کورمار کوش آداسی در 10 طبقه ساخته شده است و دارای 272 اتاق می‌باشد. اتاق‌های این هتل به صورت مبل دکور شده اند و همه آنها مشرف به دریا یا منظره کوه هستند.

ساحل اختصاصی دو طرفه، یکی از امکانات لوکس هتل کورمار کوش آداسی به حساب می‌آید. از ان جا که این هتل یک هتل ریزورت است، خدمات ماساژ، سونا، جکوزی، خدمات آب گرم و زیبایی و سلامتی در هتل کورمار کوش آداسی وجود دارد.

یکی دیگر از زیبایی‌های هتل کورمار کوش آداسی نیز به استخر روباز و زمین تنیس، و ورزش‌های ابی اختصاصی این هتل می‌توان اشاره کرد. زمین گلف، کرایه دوچرخه، زمین بازی کودکان به علاوه غذا و نوشیدنی بوفه باز از طلوع آفتاب تا نیمه شب از دیگر امکانات هتل کورمار کوش آداسی هستند.