هتل گراند افه کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 983

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل گراند افه کوش آداسی یک هتل سه ستاره در منطقه زیبای اوزه در 2 کیلومتری کوش آداسی قرار دارد. با این که هتل گراند افه کوش آداسی یک هتل سه ستاره است، اما به دلیل کیفیت بالای خدماتش و امکاناتی که دارد، جزو هتل‌های محبوب مسافران به حساب می‌اید.

 

بین‌هاربور و گوورچینادا، و در یک کیلومتری مرکز شهر کوش آداسی، می‌توانید هتل گراند افه کوش آداسی را پیدا کنید. در نزدیکی ساحل قرار گرفته است و تا فرودگاه ازمیر حدود 70 کیلومتر فاصله دارد.

بنر نمونه 870*120

با این که فقط 40 اتاق در هتل گراند افه کوش آداسی وجود دارد، اما همه این اتاق‌ها، دارای بالکن اختصاصی با منظره دریای اژه هستند. به خاطر کوچک بودن هتل، دکوراسیون اتاق‌های خیلی مینی مال و جمع و جور است.

یکی از دلایلی که باوجود سه ستاره بودن، ارزش دارد که در هتل گراند افه کوش آداسی اتاق رزرو کنید، داشتن امکانات مشابه یک هتل 5 ستاره است. استخر سرپوشیده و روباز، سالن بدنسازی، خدمات ماساژ و اسپا، حمام ترکی به علاوه کافه‌های کنار استخر، جزو امکاناتی است که در یک شکل و شمایل کوچک تر در هتل گراند افه کوش آداسی وجود دارند.

خدمات رایگان صبحانه از دیگر امکانات هتل گراند افه کوش آداسی به حساب می‌آیند. این هتل در قبال ناهار و شام، مسئولیتی ندارد، اما در رستوران به روی کسانی که خواهان استفاده از وعده‌های ناهار و شام و میان وعده هستند، باز است.