هتل گرند بلو اسکای کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1023

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هتل گرند بلو اسکای کوش آداسی یک هتل 4 ستاره در نزدیکی ساحل خانم‌ها در سه کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته است. بر روی بالکن‌های هتل گرند بلو اسکای کوش آداسی منظره زیبای دریای اژه دیده می‌شود.

 

در سه کیلومتری مرکز شهر و در ساحل بانوان، هتل گرند بلو اسکای کوش آداسی قرار دارد. این هتل، دارای ساحل اختصاصی است که ساکنان هتل گرند بلو اسکای کوش آداسی می‌توانند بدون دغدغه در آن شنا کنند و به تفریح بپردازند.

بنر نمونه 870*120

75 کیلومتر تا نزدیکترین فرودگاه فاصله دارد، اما سرویس ایاب و ذهاب، اجازه نمی‌دهد که این فاصله به چشم بیاید.

در این هتل زیبا، 325 اتاق لوکس و زیبا که همگی انها دارای بالکن اختصاصی و منظره دریا هستند وجود دارد. وان آب گرم و حمام ایستاده با تهویه مطبوع نیز در تمام اتاق‌های این هتل وجود دارد. امکانات دیگری نیز مانند کانال‌های تلویزیونی در ان وجود دارد. تمام اتاق‌های هتل گرند بلو اسکای کوش آداسی کاملاً نورگیر هستند و به راحتی می‌توان از نسیم خنک دریا در ان بهره برد.

در تمام هتل گرند بلو اسکای کوش آداسی، منظره پانورامای ساحل زیبای دریای اژه دیده می‌شود که آرامشی عجیب را به بدن انسان منتقل می‌کند.

یک استخر وسیع سرپوشیده در هتل گرند بلو اسکای کوش آداسی قرار دارد که می‌توان از شنا کردن در آن لذت برد. به علاوه، مدرسه غواصی، اتاق بازی کودکان، زمین تنیس، نمایش شبانه و... در این هتل وجود دارد.

رستوران‌های هتل گرند بلو اسکای کوش آداسی با امکان سرو مکرر غذا در اختیار مهمانان عزیز قرار دارد.