هتل گرند بلیش کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 945

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل گرند بلیش کوش آداسی در انتهایی ترین بخش ساحل 18 کیلومتری لانگ‌بیچ قرار گرفته است. یک هتل ریزورت و مدرن که امکانات سلامتی و زیبایی را در خود جای داده است.

ساحل شنی لانگ‌بیچ، یکی از زیباترین ساحل‌های شنی کوش آداسی است.

بنر نمونه 870*120

در 15 کیلومتری مرکز شهر و در بخش‌های انتهایی لانگ‌بیچ، هتل گرند بلیش کوش آداسی ساخته شده است. دارای ساحل اختصاصی در این ساحل معروف است و به راحتی می‌توان به ساحل ان دسترسی پیدا کرد. از ساحل این هتل، جزیره زیبای ساموس یونان دیده می‌شود. پارک ملی نیز ازهتل گرند بلیش کوش آداسی در دسترس است.

به دلیل فاصله هتل گرند بلیش کوش آداسی از مرکز شهر ، 100 کیلومتر تا فرودگاه ازمیر، که نزدیک ترین فرودگاه به کوش آداسی است، فاصله دارد.

در هتل گرند بلیش کوش آداسی 178 اتاق وجود دارد که فقط 20 تای آن سوئیت و بقیه آنها اتاق استاندارد هستند. همه اتاق‌ها دارای بالکن اختصاصی با منظره دریا هستند.

اتاق‌های هتل گرند بلیش کوش آداسی بسیار شیک چیده شده اند. فرش و مبلمان مدرن و تلویزیون LCD 32 اینچی، جزو مزیت‌های هتل گرند بلیش کوش آداسی هستند که در بیشتر هتل‌ها وجود ندارند.

استخر روباز، بار و لابی، باشگاه شبانه با برنامه‌های جذاب، مرکز آب گرم هتل و خدمات ماساژ و زیبایی جزو امکاناتی است که در هتل‌های ریزورت وجود دارند و در هتل گرند بلیش کوش آداسی  نیز وجود دارند.