هتل گرند کرداوغلو کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1394

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل گرند کرداوغلو کوش آداسی یک هتل 4 ستاره در منطقه کوش آداسی است. هتل گرند کرداوغلو کوش آداسی‌ در میان باغی از درخت‌های بلند و جذاب محصور شده است و قدم زدن در لابی و باغ‌های هتل، آرامش عجیبی به مسافران می‌دهد.است.

هتل گرند کرداوغلو کوش آداسی دارای ساحل اختصاصی نیست، اما از پلاژ عمومی استفاده می‌کند. پذیرش در هتل گرند کرداوغلو کوش آداسی به صورت شبانه روزی است.

بنر نمونه 870*120

هتل گرند کرداوغلو کوش آداسی‌ در نزدیکی مرکز شهر کوش آداسی قرار گرفته است و 150 متر نیز تا ساحل فاصله دارد. مانند دیگر هتل‌های داخل شهری، به وسایل حمل و نقل عمومی نزدیک است. فاصله ی هتل تا شهر باستانی افه سوس حدود 25 کیلومتر است. در نزدیکی افه سوس، خانه مریم مقدس نیز قرار گرفته است.

فرودگاه تا هتل گرند کرداوغلو کوش آداسی ، 70 کیلومتر فاصله دارد.

مجموعاً 102 اتاق در هتل گرند کرداوغلو کوش آداسی وجود دارد که 4 تا از ان‌ها سوییت، اتاق مخصوص معلولین و 61 اتاق از انها استاندارد و 59 اتاق نیز دبل هستند.. در تمام اتاق‌های هتل گرند کرداوغلو کوش آداسی، سیستم سرمایشی گرمایشی مرکزی، مبلمان و دکوراسیون وجود دارد. بالکن اختصاصی، اتاق‌های پاک و بدون سیگار، تهویه مطبوع و مینی بار است.

استخر روباز، خدمات ماساژ، سونا، حمام ترکی و مرکز بدنسازی و پینگ پنگ و بیلیارد، از امکانات هتل گرند کرداوغلو کوش آداسی است. باغ‌های این هتل، به قدری زیبا هستند که می‌توانید ساعت‌ها در ان قدم بزنید. رستوران‌های هتل گرند کرداوغلو کوش آداسی به صورت سلف سرویس خدمات خود را ارائه می‌دهند. فقط سرویس صبحانه در این هتل رایگان است.