هتل یورتاکالان کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1080

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل یورتاکالان کوش آداسی یک هتل سه ستاره در منطقه کوش آداسی است. سه استخر روباز و سرپوشیده، به علاوه رستوران و یک زمین بازی کودکان از امکانات هتل یورتاکالان کوش آداسی است.

رستوران‌های هتل یورتاکالان کوش آداسی دارای منوی غذاهای محلی نیز هست.

 

بنر نمونه 870*120

هتل یورتاکالان کوش آداسی فقط یک کیلومتر با مرکز شهر کوش آداسی فاصله دارد. از این هتل تا منطقه باستانی افه‌سوس و خانه مریم مقدس، حدود 20 الی 30 کیلومتر فاصله است. این هتل دارای ساحل اختصاصی نیست و 2 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

ساختمان هتل یورتاکالان کوش آداسی دارای 117 اتاق است. تمام اتاق‌های هتل یورتاکالان کوش آداسی دارای بالکن اختصاصی با منظره‌ای رو به دریا هستند. سیستم تهویه هوا، آشپزخانه، تلویزیون به همراه ماهواره، حمام اب گرم و سشوار، از دیگر اممکانات اتاق‌های هتل یورتاکالان کوش آداسی هستند.

دو استخر بزرگ و یک استخر کودکان به همراه یک زمین بازی کودکان، مکانی امن برای گذراندن تعطیلات است. این هتل‌ها، معمولاً به دلیل مساحت پایینشان و نداشتن ساحل اختصاصی، تبدیل به هتل سه ستاره شده اند. بنابراین داشتن استخر بزرگ به علاوه خدمات ماساژ و اسپا از هتل یورتاکالان کوش آداسی زیاد بعید نیست.

دو رستوران در هتل یورتاکالان کوش آداسی وجود دارند که غذاهای سنتی و بین المللی را سرو می‌کنند. می‌توان از رستوران فضای باز برای میل کردن غذا استفاده کرد یا یکی از دو رستوران داخل هتل را برای صرف غذا انتخاب نمود.