بازارهای روز در کوش آداسی

بازدید: 2432

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازارهای روز در کوش آداسی شامل سه بازار اصلی سه شنبه بازار، چهارشنبه بازار و جمعه بازار هستند.

در این بازارهای روز در کوش آداسی ‌ محصولات متنوعی از جمله می‌وه و تره بار، پوشاک و لباس و پارچه و صنایع دستی به فروش می‌ رسند. بازدید و خرید از این بازارهای روز در کوش آداسی یکی از فعالیت‌های مهمی است که حتماً باید در تور کوش آداسی خود بگنجانید.

بنر نمونه 870*120

 بازارهای روز در کوش آداسی سه شنبه بازار

سه شنبه بازار کوش اداسی بیشتر شامل فروش می‌وه و تره بار است. خرید می‌وه و تره بار شاید برای خیلی از ایرانی‌هایی که قصد بازدید از بازارهای روز در کوش آداسی ‌ را دارند، مناسب نباشد. اما برای کسانی که حدود یک هفته در کوش آداسی خواهند ماند، بهتر است که مقداری می‌وه و مواد خوراکی از بازارهای روز در کوش آداسی خریداری کنند تا تنوع غذایی شان در هتل حفظ شود.

 

بازارهای روز در کوش آداسی چهارشنبه بازار

چهارشنبه بازار کوش آداسی در بین دیگر بازارهای روز در کوش آداسی محبوب تر است. به علت این که انواع سوغاتی، کیف، جین و لباس‌های مختلف در چهارشنبه بازار کوش اداسی فروخته می‌ شوند. قیمت پایین تر و رقابت بیشتر بین محصولات باعث شده است که در بازارهای روز در کوش آداسی ، این بازار علاقمندان بیشتری داشته باشد. اگر کمی با ترکی استانبولی آشنایی دارید می‌ توانید به راحتی در بازارهای روز در کوش آداسی ‌ خرید کنید. البته ترک‌ها، تا حدی با زبان فارسی آشنایی دارند، اما بهتر است به ترکی با آنها صحبت کنید.

 

بازارهای روز در کوش آداسی جمعه بازار

جمعه بازار کوش آداسی در همان مکان چهارشنبه بازار برقرار می‌ شود. در جمعه بازار هم فروش می‌وه و تره بار اولویت دارد. و بیشتر فروشنده‌ها، فروشنده میوه هستند.