آب و هوای کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: معرفی کوش آداسی
بازدید: 5628

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
آب و هوای کوش آداسی

آب و هوای کوش آداسی تحت تاثیر دریای مدیترانه است. بندرهای مدیترانه ای دارای تابستان‌های معتدل و زمستان‌های نسبتاً سرد هستند. از آن جا که بیشتر ایرانیان در ایام نوروز از تورهای خارجی استفاده می‌کنند، آب و هوای کوش آداسی در نوروز به قدری سرد هست که تفریحات کوش آداسی که اکثراً مربوط به دریای مدیترانه و آب هستند، خیلی امکان پذیر نیست.

با این حال، آب و هوای کوش آداسی در تمام طول سال معتدل است. در تابستان‌ها خیلی گرم نخواهد شد و در زمستان‌ها هرگز برف نخواهد بارید.

بنر نمونه 870*120

آب و هوای کوش آداسی در نوروز نیز به اندازه ای گرم نشده است که ورزش‌های آبی تا حد زیادی امکان پذیر باشد. با این که آب و هوای کوش آداسی در نوروز بین 13 تا 20 درجه سانتی گراد است که دمای معتدلی به حساب می‌اید، اما دمای آب به اندازه ای نشده است که بتوان در آن شنا کرد. در نوروز صرفاً می‌توان از تفریحات استخر و اب گرم در کوش آداسی استفاده کرد.
در سطح شهر کوش آداسی هرگز برف نخواهد بارید و در زمستان و نوروز، آب وهوای کوش آداسی در همان میزان معتدل باقی خواهد 

تابستان بهترین زمان برای سفر به کوش آداسی و استفاده از ورزش‌های آبی است. آب و هوای کوش آداسی در تابستان، ممکن است حتی به 42 درجه نیز برسد. اما میانگین دمای کوش آداسی در تابستان حدود 31 درجه خواهد بود. استفاده از ضد آفتاب برای استفاده بهتر از  آب و هوای کوش آداسی کاملاً لازم و واجب است. 
 با این حال، اگر عاشق آفتاب هستید، آب و هوای کوش آداسی در روز ممکن است برای شما دلچسب هم باشد. آب و هوای کوش آداسی ممکن است گرم و حتی شرجی هم باشد. برای کسانی که به این هوا عادت دارند و می‌توانند با کلاه لبه دار و ضد آفتاب از این آب و هوا لذت ببرند، بسیار هم دلنشین و دلچسب خواهد بود.