کوش آداسی کجاست؟

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: معرفی کوش آداسی
بازدید: 3504

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کوش آداسی کجاست؟ یکی از شهرهای توریستی کشور ترکیه است و بیشتر درآمد این شهر از راه صنعت توریسم به دست می‌آید. کوش آداسی در زبان ترکی به معنای جزیره پرنده است. کوش آداسی یا جزیره پرنده در 71 کیلومتری شهرستان مرکزی استان آیدین و در نوار ساحلی منطقه اژه قرار گرفته است.

اگر می پرسید کوش آداسی کجاست؟ جزیره کوش آداسی بسیار نزدیک به کشور یونان است.

بنر نمونه 870*120

کوش آداسی در استان ایدین ترکیه قرار دارد. یکی از استان هایی غربی ترکیه است که در ساحل دریای اژه قرار دارد. استان ایدین ترکیه، مرکز تولید انجیر این کشور است. اما عمده درآمد این استان از شهر کوش آداسی و توریسم این شهر است.  
کوش آداسی به علت نزدیکی به جزیره یونانی ساموس، برای گردشگرانی که به ترکیه سفر می‌کنند، از جذابیت خاصی برخوردار است. یک بندرگاه مخصوص در کوش آداسی وجود دارد که مخصوص کشتی های کروز است و بنادر آن جایگاهی برای قایق ها و کشتی های خصوصی کوچک است. این مسئله برای توریست هایی که عاشق قایق‌سواری ایمن در کوش آداسی هستند، می‌تواند جذاب باشد.

رفت و آمد به کوش آداسی از طریق پرواز هوایی، سفر زمینی و دریایی امکان پذیر است. نزدیک ترین فرودگاه به کوش آداسی، فرودگاه ازمیر است و رفت و امد هوایی به کوش آداسی از طریق این فرودگاه انجام می‌شود.  کوش آداسی در لیست بندرهای مهم ترکیه قرار دارد و یکی از بندرهای مهم دریای اژه است. بنابراین رفت و آمد دریایی به کوش آداسی نیز سهل الوصول و راحت است.