هتل 4 ستاره کوش آداسی

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: هتل های کوش آداسی
بازدید: 1686

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل 4 ستاره کوش آداسی انتخاب کسانی است که به دنبال امکانات یک هتل پنج ستاره در یک سایز کوچک تر هستند.

بهترین راه برای این که تفاوت یک هتل 5 ستاره و یک هتل 4 ستاره کوش آداسی ‌را درک کنید، این است که به کارکنان و نوع خدماتی که در یک هتل 4 ستاره کوش آداسی ارائه می‌شود توجه کنید.

بنر نمونه 870*120

تمام امکانات دیگر در یک هتل 4 ستاره کوش آداسی ‌مشابه هتل‌‌های 5 ستاره است. البته دلیلی هم ندارد که به خاطر قیمت، از رزرو کردن یک هتل 5 ستاره صرف نظر کنید. هتل‌‌ها از نظر قیمت و هزینه، نسبت به دیگر مناطق توریستی مشابه ارزان تر و مقرون به صرفه تر هستند. ‌

هتل تاتلیس کوش آداسی، هتل گرند بلو اسکای کوش آداسی، هتل توسان بیچ ریزورت کوش آداسی و.... جزو دسته هتل 4 ستاره کوش آداسی قرار می‌گیرند. به دلیل این که کوش آداسی شهر کوچکی است، یک هتل 4 ستاره کوش آداسی ‌نیز برای اقامت جواب خواهد داد.

یک هتل 4 ستاره کوش آداسی فقط از نظر اندازه و امکانات استخر و رستوران، کمیت کمتری دارند. اگر چه خیلی از این هتل‌‌های چهار ستاره کوش آداسی، از نظر کیفیت چیزی کمتر از یک هتل 5 ستاره دارند. استخر، خدمات ماساژ، رستوران‌‌های رایگان، سالن کنفرانس، رستوران و بار، استخر سرپوشیده و.. در انها موجود است. اگر چه تعداد اتاق‌‌های آنها کمتر از یک هتل پنج ستاره است و احتمالاً رزرو کردن اتاق در یک هتل 4 ستاره کوش آداسی ‌کمی سخت تر خواهد بود.